Recenze: dětská herna Človíčkov Praha / Budějovická

30. března 2016 v 12:34 | Jana Inspiromatka |  VÝLETY A HERNY
Jedno s nejčastějších témat, které s kamarádkami probíráme, je kam vyrazit s dětmi za zábavou. Díky tomu už jsme měli to potěšení vyzkoušet několik herniček a hracích koutků, takže se můžeme s ostatními podělit o zkušenosti a doporučení. Začnu jednou z našich nejoblíbenějších a tou je dětská herna Človíčkov, konkrétně pobočka v Praze na metru Budějovická. A proč je oblíbená?
Hned z několika důvodů: máme ji blízko - cenově patří mezi nejlevnější - bezvadná dostupnost MHD i autem (vč. parkování) - děti (alespoň ty moje) se tu na 2-3 hodiny celkem dobře zabaví. Navíc tu dělají dobrou kávu a obsluha je milá. Jestli vás zajímají další detaily, vč. nedostatků, čtěte dále...


HERNA ČLOVÍČKOV - POBOČKA PRAHA / BUDĚJOVICKÁ

Jak jsem naznačila, Človíčkov na Budějovické je součástí sítě dětských heren s pobočkami po celé republice. Mají všechny stejný grafický styl a snadno je poznáte. Človíčkov na Budějovické prošel cca před 2 lety rekonstrukcí, která mu velmi prospěla. V té době jsem tam náhodou potkala i majitele a musím říct, že mi bylo skutečně potěšením.

Hernu bych označila jako středně velkou, kde se zabaví jak batolata, tak děti kolem 8 let, ale úplně nejlepší je pro děti kolem 3 - 6 let. Mezi vybavení herny patří:
  • trampolína
  • malý kout s průlezkami a středním tobogánem doplněný o prostor s barevnými míčky (pro větší děti)
  • plastová půlezka s klouzačkou (pro menší děti)
  • plastový domek
  • stolek s plochami pro skládání Lego kostek (bohužel kostičky nejsou k dispozici)
  • mini kuchyňka (nádobí se však již poztrácelo)
  • velké množství odrážedel, autíček, koloběžky
  • plyšáci, hudební hračky a plastové skládačky
Výběr je pestrý a chyba je jen v tom, že jakmile se vybily baterie v hudebních hračkách, nikdo už je nevyměnil.
Vzhledem k tomu, že se herna nachází přímo v 2. patře nákupního centra DBK, bývá tady odpoledne (zvlášť o víkendech) docela plno. Ale i tak se nám ještě nestalo, abychom si svoje místečko nenašli.
Kromě základního vybavení Človíčkov často pořádá i speciální akce, takže tu můžete narazit na klauny co nafukují balónky, tvůrčí dílničky, malování na obličej a podobně.

ZÁZEMÍ PRO RODIČE?
Jako rodiče mě samozřejmě zajímají i jiné věci. Takže oceňuji velká prostor kavárny, která je od hrací plochy oddělena nízkým plotem. Sortiment na baru odpovídá více chutím dětí, než představám rodičů, ale to už je život. Nechybí zde speciální stoličky pro batolata, mikrovlnná trouba pro ohrátí lahviček po ty nejmenší.
Slabší stánkou jsou malinké toalety na chodbě nákupního centra (herna vlastní nemá). Přestože je tam jakýsi sklápěcí přebalovací pult, považuji za nepohodlné až nebezpečné ho použít.
Mým největším problémem při návštěvě herny, je absence elektrických zásuvek. Pokud si tedy chcete připojit notebook, nebo dobít mobil či tablet, máte v podstatě smůlu. Jednou se mi podařilo "ulovit" stůl hned u baru a obsluha mi dovolila natáhnout si kabel pro prodlužky na baru, ale to pomůže jen jednomu návštěvníku z celé kavárny. A největší rozčarování - nefungující wifi free připojení k internetu, přestože je dostupnost hrdě prezentována cedulkou. Vzhledem k tomu, že vám nikdo neprozradí hesla na wifi okolních kaváren či firem, na net se prostě nedostanete (resp. stav v únoru 2016). Pevně doufám, že se tento drobný nedostatek podaří brzy vyřešit.

Pokud to srhrnu, tak za 69,- Kč za 1 dítko po neomezenou dobu opravdu dobrá volba.
DOPORUČUJI :-)LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? Předem děkuji, že mi udělíte níže pár hvězdiček.

MOHL BY ZAJÍMAT VAŠI KAMARÁDKU? Sdílejte ho, viz. link dole.


Děkuji :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama