První cigareta aneb koukej mami, já kouřím...

1. dubna 2016 v 9:46 | Inspiromatka |  RADOSTI ŽIVOTA
Nevím jak vy, ale já fakt nesnáším trapné žerty a fóry. Ještě nikdy jsem na Apríla nezažila, aby mi nějaký vtípek připadal opravdu zábavný. A to si nemyslím, že jsem suchar. Miluju příležitosti, kdy je důvod se zasmát, ale to co lidi na sebe vzájemně chystají na 1. dubna "svátek bláznů", z 99 % humorné není. Zažila jsem však před rokem výjimku...

Bylo to neplánované, nečekané, nevinné a snad právě díky tomu i roztomile vtipné. Měla to na svědomí moje (tehdy 4-letá) dcera a úplně náhodou se trefila na aprílový den. A čím mě tak dokonale dostala?Mistrovský aprílový žertík umí jen děti

Pracovala jsem zrovna u počítače a dcera pobíhala kolem, motala se v kuchyni a něco hledala. Koutkem oka jsem zahlédla, že si bere židli, aby lépe dosáhla na věci na kuchyňské lince. Neviděla jsem důvod k obavám.
Po chvilce se z kuchyně ozvalo: "Koukej mami, já kouřím..."

Říkám si haha, zase její kreativní hlavička vymyslela nějakou zábavu. Otočila jsem se, abych jí odpověděla a v šoku vidím dceru, jak má v ruce zapalovač a v pusince nějakou bílou tyčku. Šok!
Dvěma obrovskými laními skoky jsem se vyřítila od psacího stolu do kuchyně, uchránit zdraví mé milované holčičky. Po
třech nekonečných vřetinách zděšení jsem z blízka zjistila, že tyčinka v puse je pouhá špejle od lízátka, které cucala a zapalovač našla na kuchyňské lince, kam jsme ho odložili když jsme zapalovali svíčky. U nás doma totiž nikdo nekouří.
Dcera si prostě jen vzpomněla ná víkendovou návštěvu u babičky a dědy, kteří jsou vášniví kuřáci.

Po minutě už jsem se srdečně smála, ale mě ta moje beruška na Apríla bezvadně dostala.

Zažili jste na 1. dubna taky něco, co vám někdo jiný provedl a vás to dokonce pobavilo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama