Recenze: dětská herna Brumbambule Praha

22. dubna 2016 v 23:46 | Inspiromatka |  VÝLETY A HERNY
Už dlouho jsme se těšila, jak vám doporučím další hernu. V další recenzi na dětské herny se totiž zaměřím na středně velkou hernu zvanou Brumbambule, která se nachází v Praze Vysočanech. Patří mezi středně velké a populární herny, kde si podle mě nejlépe vyhrají děti od 3 let výše (mladší doporučuji jen když není zrovna "špička" návštěvosti). Rozhodně stojí za vyzkoušení, jen musíte počítat s větší investicí do vstupného a na občerstvení. Ale pojďme si to probrat podrobněji.

Mezi hlavní výhody patří relativně dobrá možnost parkování, velký bar s velmi pěkným výběrem teplého i studeného občerstvení a ideální výběr herních prvků a...


Na co se těšit do Brumbambule?

Hernu Brumbambule máme s dětmi rádi. Vyhovuje nám velikostí i vybavením. Kromě tradiční prolézací části s tobogány je tu hrací plocha na fotbálek, asi 5 trampolín, koutek pro nejmladší děti s míčky, molitanovými skládacími díly, nově ohrádka pro miminka a podobně.

Letos na jaře hernu rozšířili kapacitu o novou místnost, kde jsou dráhy se šlapacími motokárami pro menší a větší děti, kterou můžete sledovat i na menší obrazovce umístěné nad barem. Rekonstrukcí prošly i toalety, kde jsou nyní i 2 malé záchůdky pro děti, což mě potěšilo.
Oproti jiným hernám je zde k dispozici i malá knihovna v rámci posezení u stolků a dá se tu i v klidu malovat a tvořit (pomůcky je lepší si vzít vlastní).


A CO POTŘEBY RODIČŮ?

Stolků se židlemi pro rodiče je tu poměrně dost po celé ploše kolem herních prvků, ale i tak ve špičkách nestačí, takže rodiny s dětmi se uvelebí na velkých vypolstrovaných schodech u zdi. Děti si tu dokázaly vždy najít nové kamarády a řádit tu skoro celý den.

Wifi připojení k internetu je zde bez problému, avšak tradičním handicapem je dostupnost el. zásuvek pro elektroniku rodičů. Zatím jsem objevila 3 zdroje, takže záleží na tom, zda budete mít zrovna štěstí se k nim na chvíli dostat. Omlouvám se, ale jednou jsem musela dokonce na chvíli odpojit vánoční výzdobu, abych aspoň trochu dobila mobil. Ostatně po opakovaných zkušenostech s podobnými výlety, už jsem si pro jistotu pořídila powerbanku (pokud nevíte co to je, pak stačí nahlédnout sem), takže na elektřině už nejsem tolik závislá.

Zkušenosti s ochotou obsluhy střídavě dobré a rozpačité. Na ne příliš udržované skupině na FB se místy objeví pochvala, jindy kritika na adresu některé části personálu. Každý máme někdy slabší chvilku, takže i já jsem někde narazila na milý přístup, u někoho zase na odměřenost. V podstatě pokud nebudete nároční puntičkáři, na minutu dodržíte vymezený čas (ale řízeno místním časem, nikoli vašimi hodinkami) a nebudete v návalu nadšení chtít provozovatelům pomoci (ani zdarma) ve věcech, které evidentně jsou nad jejich síly či jakkoli jinak poradit, pak vás nejspíš čeká poměrně dost příjemná návštěva.

Základní celodenní vstupné pro děti je do 3 let 139 Kč a starší 3 let 189,- Kč (dospělí mají vstup zdarma).
DOPORUČUJI :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama