Recenze: dětský svět Lvíček Plzeň

6. dubna 2016 v 10:27 | Jana "Inspiromatka" |  VÝLETY A HERNY
Měli jste obavy, že recenze dětských heren a koutků bude zaměřena pouze na Prahu? V žádném případě. Jezdíme na výlety a za přáteli, takže o tipy na herny v dalších regionech nebude nouze. Tak například kam s dětmi vyrazit v Plzni? Rozhodně do velké herny "Dětský svět Lvíček" v obchodním centru Olympia Plzeň-Černice.
Herna patří mezi největší a proto si tu děti bez problému vydrží hrát klidně celý den. Tomu odpovídá i velké zázemí restaurace a kavárny, bohatý sortiment jídla a pití vhodných pro děti... to vše za celodenní vstupné nebo zvýhodněné večerní Happy Hours. Lze to i výhodněji?


HERNA LVÍČEK / PLZEŇ

Tuto hernu jsme objevili díky kamarádce, která v Plzni bydlí. Vlastně to byla souhla náhod. Všimla jsem si, že Lvíček poměrně často nabízí na různých slevových portálech zvýhodněné vstupné (zapátrejte, vyplatí se to), a to jsou v naší rodině nabídky, které se takzvaně neodmítají. Tak mě napadlo toho využít. Zvýhodněné vstupné pro děti a skvělá možnost pro mámu udělat si celodenní výlet a popovídat si v klidu s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla. K nalezení cíle pomohla navigace v autě a jeden nápomocný telefonát a byli jsme na místě.

Co nás čekalo? Obrovský prostor s posezením pro rodiče a příjemnou obsluhou a velká herna s pestrým výběrem atrakcí. Naše děti si tam našly nejen tradiční prvky, které jsou ověřené a baví je, jako jsou trampolíny a tobogány, ale i nové atrakce, které ještě neznaly. Vypisovat seznam atrakcí nemá smysl. Stačí nahlédnout na oficiální stránky herny Lvíček. Atrakce jsou rozděleny do různých zón podle náročnosti a věku dětí, pro které jsou určeny. Oficiálně je herna určena pro děti od 1 roku do 15 let, ale trochu pochybuji, že děti do 2 let si to zde nějak více užijí.
My jsme si to rozhodně užili. Kamarádka měla sebou svého syna, který byl sice starší než mé děti, ale ochotně se jich ujal a provedl je halou. Prostě se děti na hodinu ztratili z dohledu mezi prolézačky a kromě nadšeného výskání jsme o nich nevěděli. Vraceli se v podstatě jen kvůli pití a jídlu.

Jako v každé herně je dobré vybrat si k návštěvě chvíli, kdy tam není přeplněno, tzn. všední den, ale chápu, že vždycky to nejde. My jsme si k návštěvě této herny zvolili parné léto a trochu jsme se báli, že tam bude nedýchatelno, ale potěšilo nás, že klimatizace fungovala dobře. Ani horko, ani zima... a ještě jsme byli vděční za trochu stínu.

A další možnosti, které Lvíček nabízí? Rozhodně mezi ně patří časté akce u příležitosti Mikuláše, Velikonoc, sv. Valentýna a dalších svátků, různé dárkové poukazy, ale i oslavy narozenin.

Doporučení na závěr
Rozhodně se vyplatí dodržovat pravidla herny, tzn. i v létě mít na sobě ponožky je základ (kvůli hygieně). Proč doporučují dlouhý rukáv a kalhoty i v létě, jsme pochopili asi po 10 minutách, kdy děti přiběhly, že si na nafukovacím hradu či klouzačce trochu sedřeli kůži, takže do všech heren si teď bereme tenké a lehké oblečení, ale rozhodné dlouhé.
PS: Nechybí ani wifi připojení na internet a zásuvky pro nabíjení elektroniky pro rodiče. :-)

Základní celodenní vstupné pro děti je 199,- Kč a dospělí mají vstup zdarma.
Ale díky akcím na slevových portálech můžete získat i výhodnější cenu.
Mapa - zde.
DOPORUČUJI :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama