Tipy na bezva nákupy / červenec

29. července 2016 v 22:04 | Jana "Inspiromatka" |  VÝHODNÉ NÁKUPY
Občas se stane, že já nebo moje kamarádky objeví a koupí nějakou opravdu zajímavou věc. Přijde mi škoda se o tyto zkušenosti nepodělit, protože když pomohly nám, třeba udělají radost i vám. Tak jsem se zamyslela, jaké nákupy jsme za poslední měsíc podnikly a mám pro vás skvělé tipy.

Pokusím se vybrat vždycky něco neobyčejného, chytře multifunkčního a nebo zkrátka nějakou drobnost, která mě opravdu potěšila. Možná to bude znít nezvykle, ale napoprvé to bude fakt chytré žehlicí prkno, odpeckovávač třešní a něco jednoduchého na ochlazení v letních vedrech.


Žehlicí prkno & schůdky

Každý kdo bydlí v bytě, kde bojuje neustále s nedostatkem prostoru, hledá stejně jako já chytrá řešení. Pokud jste využili každý volný prostor na skříních a máte uloženy věci ve výšce, nebo jste nuceni se potýkat občas s garnyžemi při výměně záclon a závěsů, hodily by se vám skládací schůdky, že?! Ty však zabírají prostor. Přibližbě stejný jako žehlicí prkno, bez kterého se také neobejdeme. Pravým požehnáním se tak pro nás stal objev žehlicího prkna JATA, které slouží současně jako zmíněné schůdky. Jedna z nejlepších multifunkčních věcí, jakou kdo v posledních letech vymyslel.

Odpeckovávač třešní a višní

Lidská pohodlnost je největším hybatelem pokroku. To je jisté, když dostanete do ruky stojek, kterým je vypeckovávač na třešně či višně. Naše babičky mají na zahradách ovocné velké stromy, a tak když začnou dozrávat třšně a višně, stojí nás dost úsilí vše včas zpracovat. Jakmile nechcete všechno jen zavařovat, ale chcete zkusit vyrobit marmelády, bublaniny, nebo je zamrazit, hrozí, že strávíte dlouhé hodiny ručním vypeckováváním. Vlastně od teďka už ne! Objevili jsme v obchodech strojek, se kterým vypeckujete komfortně plnou mísu za pár minut a ještě vás to bude bavit. A nejen vás - nás od toho vyhnali děti a užívají si tu radost sami. A pokud ten "zázrak" ukážete sousedkám, budete v sezóně s oblibou zváni na návštěvy s prosbou k zapůjčení této chytré věcičky.

Vějíř - pomoc v boji s vedrem

Deštivé a chladnější dny občas prostřídají ty opravdu horké letní. V minulých letech jsem si kolikrát říkala, že se na ty vedra musím nějak připravit, abych pak tolik netrpěla (obzvlášť na cestách). Letos se mi to konečně povedlo. Do dvou nejužívanějších kabelek jsem si uložila 2 jednoduché skládací vějíře a na dovolenou jsem si pořídila ještě do zásoby malý ruční větráček na baterie. Popravdě jednou mi ten vějíř při cestě vlakem málem zachránil život. Zrovna nefungovala klimatizace a ve vlaku plném upocených lidí a vydýchaného vzduchu jsem začala málem omdlívat. Fakt bylo účinnější ovívat se vějířem než se práskat do nosu knihou, kterou použili spolucestující, když chtivě zírali na můj vějíř.


Máte-li taky nějaké zajímavé tipy na chytré nákupy, neváhejte mi napsat zprávu na Facebook, a podělíme se s ostatními.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama