Konečně mám 3D pero na kreslení a opravu hraček

16. října 2016 v 17:14 | Jana "Inspiromatka" |  TVOŘÍME S DĚTMI
Je to už více než rok, co jsem si udělala velkou radost a koupila si 3D pero. Nevím, jestli víte, o co jde, ale je to bezvadná věcička pro kreativní dušičky, jako jsem já. Funguje podobně jako tavná pistole na lepidlo. Na jednom konci se tam vsune hmota, která se uvnitř nataví a ven vytéká měkká tvarovatelná a rychle tuhne. Viděla jsem na Youtube spoustu ukázek, co všechno se dá s 3D perem tvořit a úplně mi to učarovalo.
Tenkrát jsem ho nadšeně vyzkoušela a bylo to opravdu super. Dcera hned škemrala, abych jí něco vytvořila, takže jsem hned vyzkoušela princeznovskou korunku a motýlka. Pak mě převálcovala každodenní realita a na 3D pero nebyl čas… až do dnes. Víte proč?


OPRAVA PLASTOVÝCH HRAČEK POMOCÍ 3D PERA

Moje děti mají plastových hraček spoustu, ale mezi aktuálně nejoblíbenější, patří plastová autodráha a také kuličková dráha. Hrají si s nimi denně a dokážete si představit, že s nimi nezacházejí v rukavičkách. Takže se mi na stole nahromadily nalomené kolejnice, naprasklé zatáčky a podobně.A světe div se. Pomocí 3D pera je možné tyto plastové věcičky buď zcela opravit, nebo alespoň zpevnit tak, aby je bylo možné ještě nějakou dobu používat. Přece jim nebudeme pořád kupovat nové ne?!
A když už se mi po čase podařilo 3D pero vytáhnout a nažhavit, to by v tom byl čert, abych si trochu nepohrála. Stejně na mě děti vyškemrali nového 3D motýlka a 3D kytičku. Vlastně chtěli vyrobit královskou korunu a robota, ale na to budu potřebovat podstatně víc času a tréninku. Snad příště…

A co vy, bavilo by vás tvořit s 3D perem taky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama