VÝHODNÉ NÁKUPY

Dětské batohy, které vypadají jako plyšáci

13. září 2016 v 10:19 | Jana "Inspiromatka"
Léto ještě neskončilo a přesto mi při cestě do obchodu nějaký poťouchlý hlásek v hlavě pořád našeptává "Koukej, není tady za výhodnou cenu něco, co by se hodilo na Vánoce? A před nimi budou mít děti ještě svátek a bude Mikuláš...". Něco mě prostě nutí pátrat v obchodech a eshopech po věcech, které se budou brzy hodit jako dárky. Už mnohokrát se mi totiž vyplatilo mít ve skrýši pod postelí pár drobností do zásoby. Řešíte to také tak?
Pokud také hledáte zajímavé tipy na nákup, tak vám s chutí doporučím šikovný eshop CALIPO.cz, kde mají pro menší děti opravdu pěkné věci a každý den přibývají nové. Co mě naposledy opravdu nadchlo, byly roztomilé dětské batůžky, které vypadají jako plyšáci. Moje Míša si je zamilovala a stala se jejich ambasadorkou...

Tipy na bezva nákupy / červenec

29. července 2016 v 22:04 | Jana "Inspiromatka"
Občas se stane, že já nebo moje kamarádky objeví a koupí nějakou opravdu zajímavou věc. Přijde mi škoda se o tyto zkušenosti nepodělit, protože když pomohly nám, třeba udělají radost i vám. Tak jsem se zamyslela, jaké nákupy jsme za poslední měsíc podnikly a mám pro vás skvělé tipy.

Pokusím se vybrat vždycky něco neobyčejného, chytře multifunkčního a nebo zkrátka nějakou drobnost, která mě opravdu potěšila. Možná to bude znít nezvykle, ale napoprvé to bude fakt chytré žehlicí prkno, odpeckovávač třešní a něco jednoduchého na ochlazení v letních vedrech.
 
 

Reklama