VÝLETY A HERNY

Recenze: Farmapark Soběhrdy

20. června 2016 v 20:42 | Jana "Inspiromatka"
Léto konečně dorazilo, takže je čas na výlety. Vzhledem k tomu, že náš rodinný program řídí hlavně děti, využili jsme jeden z nových zábavních areálů pro rodiny s dětmi, kterým je Farmapark Soběhrdy. Nachází se asi 28 km od Prahy směrem po dálnici D1, v malebném údolí.

Údajně funguje asi 2 roky, takže provoz má ještě své mouchy. Ano, přímo mouchy "masařky", ale pokud víte na co se připravit, nebudete zaskočeni a můžete zde zažít opravdu nádherný den. Poradím vám, jak si to nejlépe užít…

Recenze: Funpark Žirafa Průhonice

19. června 2016 v 19:24 | Jana "Inspiromatka"
Nejvyšší čas napsat o naší nejoblíbenější velké dětské herně a tou je Funpark Žirafa v Průhonicích u Prahy. Předem se omlouvám, byli jsme tu minimálně 5x a v podstatě nemám negativní zkušenost a budu jen pracně hledat nějaký nedostatek (pominu-li přemíru placených automatů a her).

Vlastně o jedné maličkosti vím, ale jinak varuju - čeká vás snůška chvály a tak se hlavně pokusím upozornit na vychytávky a zajímavosti, které jinde nejsou běžné. Takže herna Žirafa vás vítá…

Recenze: dětská herna Brumbambule Praha

22. dubna 2016 v 23:46 | Inspiromatka
Už dlouho jsme se těšila, jak vám doporučím další hernu. V další recenzi na dětské herny se totiž zaměřím na středně velkou hernu zvanou Brumbambule, která se nachází v Praze Vysočanech. Patří mezi středně velké a populární herny, kde si podle mě nejlépe vyhrají děti od 3 let výše (mladší doporučuji jen když není zrovna "špička" návštěvosti). Rozhodně stojí za vyzkoušení, jen musíte počítat s větší investicí do vstupného a na občerstvení. Ale pojďme si to probrat podrobněji.

Mezi hlavní výhody patří relativně dobrá možnost parkování, velký bar s velmi pěkným výběrem teplého i studeného občerstvení a ideální výběr herních prvků a...

Recenze: dětský svět Lvíček Plzeň

6. dubna 2016 v 10:27 | Jana "Inspiromatka"
Měli jste obavy, že recenze dětských heren a koutků bude zaměřena pouze na Prahu? V žádném případě. Jezdíme na výlety a za přáteli, takže o tipy na herny v dalších regionech nebude nouze. Tak například kam s dětmi vyrazit v Plzni? Rozhodně do velké herny "Dětský svět Lvíček" v obchodním centru Olympia Plzeň-Černice.
Herna patří mezi největší a proto si tu děti bez problému vydrží hrát klidně celý den. Tomu odpovídá i velké zázemí restaurace a kavárny, bohatý sortiment jídla a pití vhodných pro děti... to vše za celodenní vstupné nebo zvýhodněné večerní Happy Hours. Lze to i výhodněji?

Recenze: dětská herna Človíčkov Praha / Budějovická

30. března 2016 v 12:34 | Jana Inspiromatka
Jedno s nejčastějších témat, které s kamarádkami probíráme, je kam vyrazit s dětmi za zábavou. Díky tomu už jsme měli to potěšení vyzkoušet několik herniček a hracích koutků, takže se můžeme s ostatními podělit o zkušenosti a doporučení. Začnu jednou z našich nejoblíbenějších a tou je dětská herna Človíčkov, konkrétně pobočka v Praze na metru Budějovická. A proč je oblíbená?
Hned z několika důvodů: máme ji blízko - cenově patří mezi nejlevnější - bezvadná dostupnost MHD i autem (vč. parkování) - děti (alespoň ty moje) se tu na 2-3 hodiny celkem dobře zabaví. Navíc tu dělají dobrou kávu a obsluha je milá. Jestli vás zajímají další detaily, vč. nedostatků, čtěte dále...
 
 

Reklama